Kinga Marciniak w Kopalni Dźwięków (18.06.2026)

W czwartek, 18 czerwca w Kopalni Dźwięków odbył się kameralny koncert lokalnej artystki - Kingi Marciniak.

 

Kolejna bardzo zdolna artystka zawitała na kameralną scenę naszej Kopalni Dźwięków. Kinga przed laty bardzo często występowała na scenie podczas dziecięcych i młodzieżowych wydarzeń kulturalnych. Wiele lat uczęszczała też do młodzieżowej grupy wokalnej „Yamayka”, z którą zdobywała doświadczenie sceniczne oraz sukcesy na różnych festiwalach i konkursach. Był to piękny, melancholijny, liryczny i w pełni polski koncert. Usłyszeliśmy utwory takie jak „Małe tęsknoty”, „Dobranoc panowie”, „Dwa serca, dwa smutki” czy „Z Tobą nie umiem wygrać”. Na scenie wystąpiła również przyjaciółka Kingi, nauczycielka śpiewu Justyna Rodziewicz. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspieranie Kingi w jej pięknej kameralnej, muzycznej opowieści. Życzymy sukcesów na scenie oraz na studiach z psychologii. Kolejny koncert w Kopalni Dźwięków odbędzie się we wrześniu. Do zobaczenia!

 

Fot. BOK.

Bogatyński Ośrodek Kultury, Urząd Miasta i Gminy Bogatynia.

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz.