Warsztaty HIGH HEELS

patryk_plakat_media
Kategoria
Wydarzenia
Termin
2023-09-30 18:00 - 21:00
Miejsce
Bogatyński Ośrodek Kultury - Bogatyński Ośrodek Kultury, 1, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, Bogatynia, gmina Bogatynia, powiat zgorzelecki, województwo dolnośląskie
59-920, Polska
Strona WWW
Cena
70 zł

Bogatyński Ośrodek Kultury zaprasza na Warsztaty HIGH HEELS z Patrykiem Rożnieckim!

 

30 września 2023

godz. 18.00

sala taneczna BOK.

 

Bilety w cenie 70 zł do nabycia od 8 września w kasach BOK.

Warsztaty trwają 3 godziny! Ilość miejsc ograniczona!

 

HIGH HEELS to nic innego jak taniec na szpilkach! To niezwykły styl tańca, który króluje na parkietach na całym świecie. Właśnie na tych zajęciach pozyskasz umiejętność swobodnego poruszania się w szpilkach na co dzień. Nauczysz się także wielu zmysłowych, kobiecych ruchów i choreografii, które będziesz mogła wykorzystywać na imprezach! W trakcie kursu zyskasz większą pewność siebie oraz staniesz się bardziej świadoma własnego ciała. Dodatkowo wzmocnisz mięśnie brzucha, ud oraz pośladków. Na warsztatach macie okazję aby pracować nad techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Patrykiem Rożnieckim.

Patryk Rożniecki ostatnie kilka lat swojej pracy poświęcił propagowaniu stylu jakim jest High Heels i stał się jego prekursorem w Polsce. Bardzo intensywnie warsztatuje i dzieli się swoją pasją ze studentami z całego świata między innymi w Australii, Niemczech oraz na Islandii, gdzie regularnie uczy. Współpracuje również z artystami oraz bierze udział w produkcji programu Top Model jako trener na wysokich obcasach.

Nasz krajan zjedzie z wielkiego świata do domu specjalnie dla was! Nie może was zabraknąć!

 

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.

 
 

Terminy

  • 2023-09-30 18:00 - 21:00