XVIII "Śpiewający Seniorzy" - 5.10.2023

Uprzejmie informujemy, że tegoroczny XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dojrzałych "Śpiewający Seniorzy" odbędzie się 5 października br. (czwartek) o godzinie 15.00 w Bogatyńskim Ośrodku Kultury.

Zapraszamy wszystkich Państwa, którzy ukończyli 50 rok życia i chcieliby zaprezentować swoje umiejętności na scenie Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. Festiwal corocznie przybiera formę konkursu, którego zwieńczeniem będzie wyłonienie laureatów oraz uroczyste ich nagrodzenie. W każdej edycji imprezy w trakcie obrad Jury na scenie występuje zaproszona Gwiazda. Nie inaczej będzie tym razem ale więcej informacji podamy niebawem razem ze szczegółowym planem i plakatem Festiwalu. Zachęcamy wszystkich mieszkańców z Bogatyni oraz okolic Trójstyku (Czechy, Niemcy) do zgłasznia się jako uczestnicy oraz do dopingowania występujących seniorów z widowni. 

Podczas obrad jury na scenie wystąpi Grzegorz Poloczek z zespołem.

Szczegóły dotyczące prezentacji, terminów oraz kryteria oceny zostały zawarte w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową i pozostałymi dokumentami dostępny jest do pobrania w trzech językach poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału życząc zdrowia, wyjątkowo udanych prezentacji oraz mile spędzonych chwil.

Szczegółowych informacji udziela Pani Monika Gąsiorowska nr: 75 77 32 522 wew. 34, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury
Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia.
 
Sponsorem XVIII Międzynarodowego Festiwalu Piosekarzy Dojrzałych "Śpiewający Seniorzy" jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.