"La Bombe" (21.10.2023)

Zapraszamy na spektakl komediowy „La Bombe” do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury!

 

21.10.2023

godz. 17.00

sala widowiskowa BOK

Bilety w cenie 110 zł do nabycia w kasach BOK oraz online na stronie ideaart.com.pl

 

La Bombe to prawdziwie bombowa komedia: wspaniali aktorzy, piękna sceneria i kostiumy, francuska muzyka oraz sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez! Caroline i Stéphane: Wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. To nie będzie łatwe!

Caroline: jest w środku "poporodowej" depresji, rozwija irracjonalną zazdrość. Stephane: sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji. Wyprzedza sprawy, z troski o żonę zatrudnia opiekunkę dla dzieci na czas wakacji. Sam: opiekunka zwerbowana z Londynu do Bastii z całym bagażem: 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent i... skrywany sekret. Alban: przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline. Atmosfera robi się gorąca, Stephane i Alban się gotują, a Caroline się przegrzewa... krótko mówiąc, to "Bomba" w każdym tego słowa znaczeniu!

Obsada (zamiennie): Caroline: Anna Czartoryska - Niemczycka/ Katarzyna Glinka / Sylwia Juszczak-Krawczyk, Sam: Karolina Sawka / Maria Wieczorek, Stephane: Sambor Czarnota / Radosław Pazura, Alban: Wojciech Błach / Michał Rolnicki.

Reżyseria: Sambor Czarnota, Producent: Idea Art Hubert Ziętala, Autor: Carole Greep, Tłumaczenie: Beata Geppert, Scenografia: Witold Stefaniak, Kostiumy: Aneta Suskiewicz.

 

Organizator: Agencja Idea Art.

Współorganizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.

Media