"Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet" - 29.05.2023

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oraz Bogatyński Ośrodek Kultury zapraszają na niezwykły koncert:

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz z towarzyszeniem Warsaw String Quartet.

 

29 maja 2023, godz. 19.00

sala widowiskowa BOK

Cena biletu: 90 zł

 

Alicja Majewska od 1971 roku śpiewała w zespole Partita. W 1974 roku rozpoczęła karierę solową - w tym właśnie roku zaprezentowała się szerszej publiczności w programie telewizyjnym złożonym z piosenek Hanki Ordonówny „Miłość ci wszystko wybaczy” i dzięki temu występowi została zauważona przez środowisko, a także przez Mariusza Waltera, który zaproponował jej przygotowanie programu w stylistyce retro dla Studia 2. Do 1977 roku była związana z Teatrem na Targówku w Warszawie.

Koncertowała w wielu krajach Europy, Azji, a także w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Wylansowała szereg przebojów, m.in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”, „To nie sztuka wybudować nowy dom”.

Owocem współpracy z innymi artystami są niezapomniane piosenki śpiewane w duecie (między innymi z Andrzejem Zauchą, Zbigniewem Wodeckim, Jerzym Połomskim, Dorotą Osińską, Grzegorzem Markowskim, Ryszardem Rynkowskim), jak również, opracowane muzycznie przez Włodzimierza Korcza, płyty z kolędami (pierwsza z nich z Łucją Prus i Jerzym Połomskim, następnie „Kolędy w Teatrze Stu” z Haliną Frąckowiak i Andrzejem Zauchą oraz trzecia ze Strzyżowskim Chórem Kameralnym). Najnowsza płyta „Piosenki Korcza i Andrusa” swoją premierę miała 11 listopada 2022 roku.

 

Sprzedaż biletów w BOK (ostatnie sztuki!) oraz na kupbilecik.pl (ostatnie sztuki!)

Kasa sekretariat od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 14.00

Kasa BOK (dolny hol) od piątku do wtorku w godzinach 15.00 - 20.00

 

A teraz obiecana niespodzianka! Z racji tego, iż 26 maja świętujemy Dzień Mamy po koncercie na sali widowiskowej odbędą się konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!

Od 24 maja na naszym profilu facebook oraz kanale youtube będziemy przedstawiać nagrody, które będzie można zgarnąć po koncercie 29 maja! Teraz możemy zdradzić tylko tyle, że będzie o co walczyć! Więcej niebawem! Obserwujcie Nas!
29 maja to też Dzień Działacza Kultury! Świętujcie razem z nami!
Do zobaczenia!
 
Poniżej w załączniku znajduje się regulamin konkursu! Prosimy o zapoznanie się z zasadami zabawy.

 

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury, UMiG Bogatynia.

Media