Zmiana organizacji pracy Bogatyńskiego Ośrodka Kultury w stanie zagrożenia epidemicznego.

W celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 oraz biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i troskę o mieszkańców, od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania wprowadza się następujące zasady obsługi interesantów:

Kontakt osobisty będzie możliwy tylko w wyjątkowych sytuacjach po uprzednim zgłoszeniu sprawy telefonicznie i ustaleniu, czy kontakt osobisty w przedmiotowej sprawie jest konieczny. W uzasadnionych przypadkach będzie wyznaczana indywidualna godzina przyjęcia, tak by ograniczać kontakty osobiste do niezbędnego minimum.

Pracownicy pozostają dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.00. We wszystkich sprawach należy kontaktować się z nimi telefonicznie oraz mailowo.

 

Telefon: 75 77 32 522 (wew. 29)

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przypominamy, że Bogatyński Ośrodek Kultury w Bogatyni oraz BOK Dom Kultury w Bogatyni/Zatoniu zawieszają działalność DO ODWOŁANIA. Wszystkie spotkania, seanse kinowe oraz imprezy okolicznościowe są odwołane.

Za powstałe niedogodności i utrudnienia przepraszamy, ale wynikają one z dbałości o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców.

 

 

 

BOGATYŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 1
59-920 Bogatynia
tel./fax 75 77 32 522
e-mail: sekretariat@bokbogatynia.pl